close

İHRACAT

Dünyada Yarımada Kimya;

Türkiye’nin önde gelen kimya markası olan Yarımada Kimya 6 ülkede, 100’den fazla firma ve online platformlar ile mutlu müşteriler yaratmaya devam ediyor. Müşterilerine hijyeni rekabetçi fiyatlar ile sunmayı amaç edinen Yarımada Kimya her geçen gün global yolculuğuna yeni bir ülke ekliyor.

Şirketimiz, Softex markalı ürünleri ile Rusya, Kazakistan, Arnavutluk, Bosna-Hersek, Kosova, Kuzey Makedonya da büyümeye devam etmektedir. Uluslararası arenadaki faaliyetlerine güç katarak ilerleyen Yarımada Kimya müşteri markalı olmak üzere farklı ve geniş ürün portföyü odağında faaliyetlerini sürdürmektedir. Yarımada Kimya, tüm dünyadaki lisans satış operasyonlarıyla da ihracat rakamını her geçen gün yükseltmektedir.

Temel stratejisi, sağlık için hijyen olan Yarımada Kimya ürünleri ile tüm dünyaya hizmet vermektedir. Bu başarının parçası olmak, mağaza projesinden operasyona, görsel sunumdan planlamaya, personel eğitimlerine kadar, seni her adımda destekleyen bir marka ile ülkene değer katmak istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.