close

HAKKIMIZDA

YARIMADA KİMYA İTHALAT İHRACAT DIŞ TİC LTD ŞTİ marmara bölgesi İSTANBUL ilindeki 17 yıllık sektör tecrübesinin neticesinde 2019 Kasım ayında ilk etapta 5 milyon Tük Lirası ve daha sonrasında ilave 10 milyon Türk Lirası yatırım yapmayı hedefleyerek başta TRAKYA – EGE dahil olmak üzare tüm TÜRKİYE‘de ve YURTDIŞI pazarında hizmet vermek üzere ÇANAKKALE ili GELİBOLU ilçesinde faaliyete başlamıştır.

YARIMADA KİMYA evsel ve endüstriyel deterjan çeşitlerinin üretiminin yanında, sahip olduğu bayilikler neticesinde çöp poşet grupları, kağıt grupları ve de sarf malzeme olmak üzere yaklaşık 1000-1500 ürün çeşidinin satışını yapmaktadır.

YARIMADA KİMYA olarak hedefimiz siz değerli müşterilerimizin (toptan, kamu, yurt dışı vede kurumsal müşterilerinin) ihtiyaçlarını en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla karşılamaktadır.

YARIMADA KİMYA, kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak ülke ekonomisine de katkıda bulunmak vede istihdam yaratarakda büyümeyi hedeflemiştir.Bu bağlamda yarımada kimya Trakya bölgesine yapmış olduğu bu yatırım ile sektöründe bir ilki kapsamaktadır. geniş pazarlama ve servis ağı neticesinde siz değerli müşterilerimize kurumsal hizmet vermeye başlamanın gururunu yaşamaktayız.Yarımada kimya sahip olduğu tüm kalite belgeleriyle yapmış olduğu işin sorumluluğun bilincinde olup slogan olarak belirlediği sağlığınız için hijyeni önemsiyoruz…prensibini üretimden sevkiyata kadar olan ki her kısımda kendisine vazife edinmiştir.

Bu kapsamda;

YARIMADA KİMYA alanında uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği kalite yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedariğine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

MİSYONUMUZ

Sektördeki isim ve güvenirliğine yakışır kalitede teklifler hazırlayarak, Siz değerli müşterilerimizin İhtiyaçlarını zamanında karşılamak ve en ekonomik fiyat politikasına dayanarak ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemiştir.

VİZYONUMUZ

Tecrübe ve dinamikliğiyle uzmanlaştığı üretimden gelen iş gücümüzü siz değerli iş ortaklarımıza sunmak, imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm tedarik faaliyetlerini başarıyla yürütmek, tamamlamak ve güçlü yapısını koruyarak dünya çapında bir marka haline gelmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite Yönetimi ve teknikleri konularında bilgi birikimine, iş deneyimi ve disiplinine sahip, ilgili standartların , Teknik Şartnamelerin, Yasal ve İdari Mevzuatların gerekliliklerini yerine getiren merkez ve şube kadroları ile kaliteli, ekonomik ve çevreye saygılı hizmet sunarak Kamu veya Özel Kurum ve Kuruluşların beklentilerine eksiksiz cevap vermektir.